97/10/9
تعداد نظرات:0
12:08
شماره مطلب:139710934882
-A A +A

همایش بصیرتی حماسه نهم دیماه با حضور مردم ولایتمدار و مسئولین میناب

سرگرد پاسدارطالب احمدی نیا فرمانده ناحیه بسیج سپاه میناب در همایش بصیرتی ۹ دی در شهر سندرک گفت: انقلاب ما انقلاب عادی نیست انقلاب ما هدف دارد ما انقلابی هستیم و انقلاب ما زمانی آرام میگیرد که ظهور امام عصر (عج) اتفاق بیفتد و حکومت جهانی تشکیل بدهد و عدالت را جاری سازد.
فرمانده ناحیه بسیج سپاه میناب افزود : ۹ دی مختص به یک گروه و جریان خاص نیست ، متعلق به همه ی مردم است همه مردم به صحنه آمدند و پای انقلاب اسلامی و ولایت ماندند.
سرگرد احمدی نیا افزود: ۹ دی، تنها یک روز و یک ساعت خاص نیست بلکه یکی از یوم الله های انقلاب اسلامی است و باید با گرامیداشت این روز بزرگ، نسل های بعد با بصیرت شناسی مردم آگاه ایران آشنا شوند.

حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه توکهور-هشتبندی در جمع باشکوه مردم توکهور-هشتبندی در مراسم بزرگداشت ۹ دی گفت: دشمنان این انقلاب از حضور مردم در صحنه دفاع از نظام اسلامی هراسان هستند.
امام جمعه توکهور و هشتبندی افزود: به لطف الهی و ایستادگی ملت بصیر ایران ،آمریکا و بزرگ تر از آمریکا نیز هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
سرگرد میثم رنجبر فرمانده پادگان سیدالشهدا شهرستان میناب در اجتماع بزرگ مردم انقلابی توکهور-هشتبندی به مناسبت گرامیداشت ۹ دی نیز گفت:جریان شناسی فتنه ۸۸ در شناخت فتنه های آینده ضرورت دارد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.