95/7/30
تعداد نظرات:0
20:46
شماره مطلب:139573016899
-A A +A

اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور

سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک در گلزار شهدای گمنام و در آیین بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی شهر بستک گفت: هر ساله با شروع سال تحصیلی و در قالب کاروان های راهیان نور، دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

وی عنوان کرد: اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور جنوب کشور، برنامه ای مشترک با اداره آموزش و پرورش است که اکنون چهل دانش آموز دختر متوسطه نخستین کاروان اعزامی اردوی راهیان نور در سال تحصیلی جدید است که به استان خوزستان اعزام می شوند.

سرهنگ درویشی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را از وظایف امروز تمامی افراد برشمرد و افزود: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، فرصتی ارزشمند برای آشنایی آنان با فرهنگ ایثار و فداکاری رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: اعزام این کاروانها برای تجدید میثاق با امام (ره) و شهدا است و هر ملتی برای حفظ هویت و شخصیت ملی خود مکلف است ارزشهای خود را تجدید کند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک به دانش آموزان اعزامی توصیه نمود: از فرصت ایجاد شده برای بهره برداری معنوی هر چه بیشتر کوشا باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.